top of page
Нетжеру Гріхи Богів

Хто винен, якщо весь світ руйнується? Хіба здатна одна людина протистояти страшній волі давніх богів? Чи владна любов здолати первинне зло? 

 

Гріхи богів: коли одна помилка може вартувати життя всього світу.

Царство Сонця та Сахари. Царство Вічної ріки, чиї блакитні води омивають плодовиту Чорну землю. Перші фараони, що створили найвеличнішу імперію усіх часів. Криваві протистояння жрецтва. Та неймовірне кохання, що владне подолати всі перепони! 

Нетжеру! Їх історія живе в нас віками!

37.png

Любі, читачі, зверніть увагу, що "Нетжеру" публікується частинами — епізодами. Зараз триває робота над главою 1. Чорна Земля. Після завершення я викладу Главу 1 великим файлом. Доти слідкувати за оновленнями можна за даним посиланням. 

Останнє оновлення. 

Вiчнi прийшли... та вони вже не добрi

Крила Остари Прощена. Темне технофентезі.

У 870 році від сходження елів імперія Кріо почала видобуток таємничої речовини під назвою сахма. За кілька десятиліть нове джерело енергії зробило нащадків богині наймогутнішою та найвпливовішою цивілізацією на всьому континенті. Повіривши у свою обраність, Кріо десятиліттями захоплювала сусідів і погрожувала колишнім союзникам. Коли велич Кріо досягла зеніту в Чорноборії стався Великий вибух, що назавжди змінив хід історії. За кілька місяців наймогутніша імперія перетворилася на руїни, а світ захопила не менш таємнича Пітьма. 

Щороку Пітьма повертається і разом з Великою ніччю до наших міст приходять чергові чудовиська, що народжуються за Межею. І тепер ми маємо навчитися жити поряд з силою, яку не здатні осягнути, а тому не можемо подолати.

 

Подвийник.Містична новела про дупельгенгерів.

 

     Якщо  зустрінеш свого подвійника -  маєш померти. Адже ви не можете існувати одночасно. 

   Подвійник —  це страшна міська легенда. Більшість ніколи в житті не зустрічає свого двійника, однак чує від незнайомих людей, що вони вже раніше нас десь бачили і навіть з нами розмовляли. Як це пояснити? 

 

Ім'я тіні. Містична підліткова новела.

«Вирви аркуш із зошита. Краще в клітинку, посередині. Розгорни та намалюй велике коло. Поділи коло на частини, наче годинник. Розкидай всі літери абетки по секторах кола. Тепер візьми голку та червону нитку. Краще червону. Встав голку в центр кола. Далі маєш тричі покликати: «Гість прийди, гість прийди, гість прийди!»

 

 

     Страшні часи канібалізму минули, а тінь пожирача дітей все ще тяжіє над світом людей.

 

Вона єдина вціліла з Угніва не пам'ятає власного імені. Загалом нічого не пам'ятає про  ніч, коли всі мешканці невеликого містечка зникли.

 

Мая і Раїн. Біогорор.

     

     Майя — блогер-початківець, на прохання подруги береться за статтю про новий препарат компанії "БіоІнк". "Амрітал" може стати панацеєю 21-го століття, якщо вірити заяві розробників. На презентації вона зустрічає загадкового парубка. Раїн поводиться так, наче вони знайомі, тільки Майя його не пам'ятає. Чим більше вона намагається розібратися з загадками власного минулого, тим більше провалів в пам'яті виявляється. Хто ж такий Раїн і що він приховує? Як "Амрітал" пов'язаний з монстром фармацевтичного ринку — корпорацією "Генеріс"?

    Книга є частиною серії "Проєкт Азура", де всю увагу зосереджено на сповнених загадками, бурхливих стосунках Майї та Раїну. Вітаю у світі мар!

 

Улімки світів.
Як ви вже, мабуть, зрозуміли — Я людина. Я народилася у вулику. Так називають домівку представників вищої касти. Мій батько цесаревич, а мама - велика княгиня. Ми представники блакитної крові, втілення всіх доброчесностей та мудрості світу. Та моя кров зовсім не блакитна. 
А ще в мене є душа. Це великий дар та велика відповідальність: мати душу. Всі люди її мають. Та чи всі на неї заслуговують? 
Завтра мій день народження. Нарешті 17 років, і я  відвідаю свій перший бал. Там я зустріну Адама - сина графа Ану: загадкового юнака, що за одну ніч цілком знищить мій світ, залишивши мені лише уламки реальності. 
Норд Велика Зима.

Я з родиною живу в Борре. Це невелике селище коло стародавнього лісу. Тут зими тривають довгі місяці, а літо швидко минає. Щороку, на свято Йоль ми вшановуємо богів та духів. Вітаємо пришестя доброго Пана — Короля Сонце, що дарує нам врожай, оберігає отару від морозів,  захищає мисливців від вовків. 

Найдовша ніч минала, і за зимою завжди приходило літо. Та хтось з віщунів помітив, що літо стає дедалі холоднішим, а ночі — довшають. В глибині лісу стало небезпечно полювати, бо там  з’явилися чудовиська. 

Кажуть, це тому, що баланс між силами добра та зла, між темрявою та світлом — було порушено. 
На Півночі, де захована магія світу та росте Велике дерево — з'явився новий король. Жорстокий та лихий. Він вбив Короля Сонце та заволодів його чарами, тому наш світ приречений… 

 

МОЇ КНИЖКИ

bottom of page