top of page

Аудіокниги

PayPal ButtonPayPal Button

Тут ви можете слухати завершені  книги та новели над якими робота ще триває. Якщо вам подобається моя творчість, будь ласка, підтримайте її підпискою та донатом ^^ Щиро вдячна кожному читачу. ваша Айя.   

Місто спогадів: Карма (аудіокнига) 

Читають: Ян Браз, Леся Яцута. Монтаж аудіо: Ян Браз Анімація: Tatia Kovaz та Івасик Анатоль Ілюстрація до оповідки: Леся Яцута Монтаж відео: Айя Нея

Ходить легенда, що поза часом і простором існує примарне місто “Дрімфог”. Наповнюють його безликі привиди, а керують усім містичні й загадкові істоти, які полюбляють копирсатися у чужих душах. Час від часу місто з'являється і на нашій Землі. І ніхто не знає, що чекає на тих, кому пощастить туди потрапити.

Читати книгу

 

Придбати збірку

НОРД. ВЕЛИКА ЗИМА

Я з родиною живу в Борре. Це невелике селище коло стародавнього лісу. Тут зими тривають довгі місяці, а літо швидко минає. Щороку, на свято Йоль, ми вшановуємо богів та духів. Вітаємо пришестя доброго Пана — Короля Сонце, що дарує нам врожай, оберігає отару від морозів, захищає мисливців від вовків. Найдовша ніч минала, а за зимою завжди чекало літо. Та хтось з мудрих помітив, що літо стає дедалі холоднішим, а ночі — довшими. В лісах тепер небезпечно полювати, бо там з’явилися чудовиська. Кажуть, це тому, що баланс між силами добра та зла, між темрявою та світлом було порушено. На Півночі, де захована магія світу, де росте Велике дерево — з’явився новий король: жорстокий та лихий. Він вбив Короля Сонце й заволодів його чарами, тому наш світ приречений...

__________

Читають: Ян Браз, Леся Яцута. Монтаж аудіо: Ян Браз Анімація: Tatia Kovaz та Івасик Анатоль Ілюстрація до оповідки: Леся Яцута Монтаж відео: Айя Нея

ЧИТАТИ КНИГУ

Патреон автора

Норд Велика Зима

РЕНЕГАТ

 

 

Страх ніколи не минає. Він, як хвороба, від якої неможливо одужати. Від якої не створили ліків. Кажуть, що страх − це корисний інстинкт. Можливо, адже саме страх не дав мені загинути. Хоча тому, хто побував у пеклі важко повернутися до нормального життя. Того дня стрибнули 20 кораблів і жоден не долетів до Марса. Це історія екіпажу «HJ-20».

________________________________

Читають: Ян Браз, Леся Яцута.

Монтаж аудіо: Ян Браз

 Ілюстрація до оповідки: Tatia Koviz

Монтаж відео: Ян Браз

_____________________________________

Твір входить до Збірки HyperJump від BookBanda

Компанія "БіоІнк" розробила панацею. Препарат "Амрітал" лікує найтяжчі хвороби. Та ціна, що сплатить людство за омріяне безсмертя може виявитися занадто високою...

 

Наступні Розділи. 

Читати книгу : https://arkush.net/book/512

Вирви аркуш із зошита. Краще в клітинку, посередині. Розгорни та намалюй велике коло. Поділи коло на частини, наче годинник. Розкидай всі літери абетки по секторах кола. Тепер візьми голку та червону нитку. Краще червону. Встав голку в центр кола. Далі маєш тричі покликати: «Гість прийди, гість прийди, гість прийди!»

Читати книгу

ІмяТіні 2 (1)
Імя тіні3 (1)

NORD | audiobook | First chapter by Aya Neia (first chapter) Dear readers, I greet you in the world of the North. The gods doomed the mortal world to Twilight. Yule began. Can you hear the trumpet? The Wild Hunt for Human Souls begins. The fate of the nine worlds now in the hands of the jarl's daughter, Sif Skilfingar. Will she save her family? Does she have the strength to stop the Great Winter? ❄️ Exciting adventures of a special girl. ❄️ Scandinavian myths, gods, and monsters. ❄️ The first Viking settlements and their beliefs. ❄️ Festive traditions that we, unknowingly, still perform and honor. To support Nord, please check my Patreon.

NORD Chapter 1

Неферрен, молодша донька володаря Менеса тікає з палацу, аби врятуватися від помсти брата та верховного жерця. Чи вдасться їй знайти притулок у стародавньому храмі посеред мертвих земель Дешрет.

Слухати наступні розділи 

Плюшеве серцеArtist Name
00:00 / 24:46

Дива трапляються не лише на Різдво. Іноді диво здатен зробити кожен з нас.

Невелика новорічна казка. Опублікована у Збірці "Різдвяний Шепіт"

Печериці музArtist Name
00:00 / 35:28

В ліс не ходи,

Пітьму не бути!

Інакше темрявою

Станеш ти!

Злата і Рерн (1)Artist Name
00:00 / 41:39
Злата2Artist Name
00:00 / 09:15

СЕЛЕСТІАЛ ДЕВ'ЯТЬ СИНІВ ДРАКОНА

П'ять тисячоліть тривав священний сон. П'ять шен ніхто не бачив драконів. Врешті люди перестали їм молитися й зруйнували давні храми, а єдиним спадкоємцем лун стали вважати імператора. Та, було провіщено, що в рік дракона, коли зійдуть три сонця - на півдні прокинеться давній ворог. Імперія Кур, імперія чудовиськ повстане з руїн, і тоді забуті боги повернуться до Піднебесної, щоб врятувати світ.

Крила Остари (mp3cut.net)Artist Name
00:00 / 40:54
Крила Остари (mp3cut.net) ч.2Artist Name
00:00 / 27:38
Крила Остари (mp3cut.net) (3)Artist Name
00:00 / 37:03

Прощена (Новела)

 

У мене був брат. Старший брат. У мене була родина. Звичайна родина, яка є у кожного. У мене було життя і дитинство, і дім, і безтурботність. Та одного дня я втратила все! І тепер, я маю лише дві речі: обсидіановий ніж зі скривавленим магічним уламком, що може втілити найзаповітнішу мою мрію і вибір, від якого залежатиме моє майбутнє. А ці золоті очі дивляться на мене з таким благанням, і він все ще вірить, що глибоко в душі я — не вбивця…

Крила Остари

Крила Остари

 

У 870 році від сходження елів імперія Кріо почала видобуток таємничої речовини під назвою сахма. За кілька десятиліть нове джерело енергії зробило нащадків богині наймогутнішою та найвпливовішою цивілізацією на всьому континенті. Повіривши у свою обраність, Кріо десятиліттями захоплювала сусідів і погрожувала колишнім союзникам. Коли велич Кріо досягла зеніту в Чорноборії стався Великий катаклізм, що назавжди змінив хід історії. За кілька місяців наймогутніша імперія перетворилася на руїни, а світ захопила не менш таємнича Пітьма. 

Щороку Пітьма повертається і разом з Великою ніччю до наших міст приходять чергові чудовиська, що народжуються за Межею. І тепер ми маємо навчитися жити поряд з силою, яку не здатні осягнути, а тому не можемо подолати.    

Не мертві боги

Не-Мертві боги (лише для бетарідерів)

 

Вона єдина вціліла з Угніва не пам'ятає власного імені. Загалом нічого не пам'ятає про  ніч, коли всі мешканці невеликого містечка зникли.

Діти Дану

Діти Дану

 

Таємничі песиголовці коло пустелі. Ворожі літаки в червоних небесах. В колоніях зникають діти. То що ж насправді приховує уряд Фарсіди від своїх громадян? Та, чи скінчилося давнішнє протистояння Землі й Червоної планети?..

Дану 1
2 Дану
Дану 3
Дану 4
Нетжеру

 

Нетжеру: Земленароджені

етнічне фентезі темне фентезі пригоди

Золота зірка впала з неба. Царство земне має сплатити криваву данину Небесам. Володар світу паде й темрява охопить весь світ. Брами Дуат розчиняться навстіж і Діти заколоту зійдуть, щоб покарати людство.

1649256987915-voicemaker.in-speech
Лелюся

 

Леля Лелюся

етнічне фентезі темне фентезі пригоди

Леля втратила маму ще як була дитиною. Сусіди вірять, що Сяйну забрали духи й віднесли до себе в гори. Тому Лелю та її старшого брата всі Горівці кличуть покручами та волхвітами. Єдине місце, де Леля може перепочити від неспинних цькувань - давній храм: забутий і загублений. Односельці давно не носять сюди требу. Лише Леля прикрашає жертовник квітами й молиться забутому богу. Просить повернути їй маму за будь-яку ціну. І, схоже, що господар храму нарешті почув її молитви.

1649438452232-voicemaker.in-speech

 

Подвійник

міське фентезі паранормальне

Кажуть, що у кожної людини у світі є подвійник. Дзеркальне зображення, що має ідентичну зовнішність, а буває — й ідентичну долю. Проте Всесвіт, чи Природа не люблять робити «повтори». Тому при зустрічі зі справжнім подвійником — людина має померти.

 

Амнезія/Анамнезис

міське фентезі паранормальне

Людство втратило пам'ять. Що це? Хвороба, покарання, чи, можливо, розв'язання всіх проблем? 

Книгу читає Характерник

bottom of page