top of page

Основні тези:


 

 1. Доставка замовлень здійснюється «Новою Поштою» та Укрпоштою за тарифами перевізника.
   

 2. При замовленні на суму від 2000 гривень доставка безкоштовна.
   

 3. Для оптових замовлень від 20 одиниць товару діють спеціальні знижки.
   

 4. Доставка замовлення здійснюється один раз на тиждень (Середа)
   

 5. Оплатити замовлення можливо як карткою, так і при отриманні товару.
   

 6. Будь ласка, перевіряйте свою поштову скриньку, а також Емейл та Вайбер для отримання актуальної інформації щодо свого замовлення.
   

 7. Сайт несе відповідальність за якість книг, які продає. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про це у зручний спосіб і ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.
   

 8. Звертaємо вaшу увaгу, що інтернет-мaгaзин ayaneia.com нa офіційному інтернет-caйті ayaneia.com, мaє прaво, відповідно до зaконодaвcтвa Укрaїни, нaдaвaти прaво кориcтувaння інтернет плaтформою ФОП і юридичним оcобaм для реaлізaції товaру.
   

 9. Оплата онлайн. Для оплати замовлень онлайн – виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн (Оплата карткою). Після підтвердження замовлення ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити платіжної карти і пройти верифікацію. Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату картою, ви автоматично повернетесь на сайт ayaneia.com, де зможете вибрати інший спосіб оплати.
  Спосіб оплати Готівкою / карткою. Покупку можна сплатити готівкою або карткою при доставці та отримані замовлення.

   

 10. Зверніть увагу, що оплата доставки відбувається під час отримання товару на пошті. 

bottom of page