top of page
Крила Остари Прощена

Убивши людину, Ашула Айшар стає непрощенною. Вона втратила дім та родину, а для заробітку змушена пірнати за Межу й повертати втрачені речі. Одного дня Ашула дізнається, що її брат зник, шукаючи потужний артефакт, що здатний зупинити руйнацію світу. Тепер на Ашулу чекає небезпечна подорож до Епіцентру, де народилася загадкова Пітьма. А ще цілий клубок таємниць, інтриг та змов, у які Ашула вплуталась разом із Ноа — шамахом, якого викликала з підземного світу. Що чекає на них за Межею? Чи встигне Ашула врятувати брата? І, врешті, що таке ця "Пітьма" та як вона народилася?

Щоб придбати Е-книжку та підтримати проєкт тисніть тут. 

Формат: Паперова книга, А5

Колір: Чорно-білі ілюстрації

Обсяг: 420 стр.

Ціна 285 грн

Папір: Офсетний білий

Видавництво: БукБанда

Імперія Кріо відкрила таємниче нове джерело енергії - сахму. Звеличена відкриттям, Кріо захопила майже весь континент, коли на станції видобутку сахми стався вибух, що спричинив небачені досі катаклізми.

 

Всі, хто опинився в зоні ураження захворів, поступово перетворився на чудовиськ (або просто на попіл). Пітьма - аномальна ніч накрила весь світ. Водночас після вибуху народилася Межа, що захистила решту світу від випромінення та руйнації.

 

Тепер Пітьма повертається щороку, а разом з нею приходять химери. Єдиний порятунок - маяки альвів, що здатні відганяти чудовиськ від міст.

 

Минули століття світ призвичаїлися жити з химерами по сусідству. З'явилася нова професія "пірнальника" - авантюристів, що йдуть за Межу та за гроші збирають усякі цінні речі - артефакти. Але, схоже, що руйнація не зупинилась, Межа лише відстрочила неминуче пришестя Пітьми.

Крила Остари
Ашула та Ноа

Ашула Айшар, втратила дім після того, як вбила людину. Тепер вона змушена виживати ставши пірнальницею - найманцем, що ходить за Межу (там де Пітьма та химери), повертаючи за гроші втрачені речі. Поки одного дня не дізнається, що її брат зник, шукаючи потужний артефакт здатний подолати Пітьму та виправити світ.

Пітьма це стихійне явище водночас наслідки страшної техногенної катастрофи, що сталася більш як триста років тому. Єдине що втримує Пітьму від нищення світу - це Межа, не менш загадкова субстанція. За Межею живуть химери - люди які потрапили під випромінення ще триста років тому, коли сталася аварія.

Пітьма повертається щороку.

Ашер єдиний, хто від неї не відцурався та допомагав усі ці роки. І тепер на Ашулу чекає небезпечна подорож до Епіценру (звідки ще ніхто не повертався). А також цілий клубок таємниць, інтриг та змов у які вона вплуталась разом із Ноа - шамахом, якого викликала на допомогу із підземного світу. 

 

Що чекає на Ашулу та Ноа за Межею? Чи встигне Ашула врятувати брата? Хто і навіщо ставить досліди над дітьми Венетії? І, врешті, що насправді таке ця "Пітьма" та як вона народилася?    

Ноа та Ашула

Пітьма змінила наш світ. Ми втратили знання і були вимушені ховатися від химер, які нищили  міста. Сотні років нашим єдиним порятунком лишалася Межа — бар'єр невідомої природи, що розділив світи, ізолювавши чудовиськ. Але цей бар'єр зникає. І тепер ми маємо навчитися жити поряд із силою, яку не здатні осягнути, а тому не можемо подолати.

Враження на Крила Остари
Відгук на Крила Остари
Читати інше від Айя Нея
bottom of page