top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Шамахи і Кекс

🔞 ШЕМЕХИ І КЕКС

або особливості близьких зносин у іншородців

________

Отже сьогодні тема, яка розкривається повніше в Крилах 2. Як ми вже знаємо шамахи - мислемовці, а отже в них більше варіантів для взаємодії. До всього додається інша фізіологія 👀 усе ж це інший вид живих організмів. Тут нічого відвертого лише базові речі про які дізнаємося з наступних книг і розкаже словничок.

Самі шамахи виділяють 4 типи близьких зносин.

🔞Шайр або (Севгі) — поєднання тіл

🔞Сікіш — поєднання розумів та життєвої сили.

🔞 Сакіх -- злиття, схоже на сікіш — емпатично-ментальне поєднання у якому задіяна душа (чи душі) астральне тіло (залежно від термінології).

🔞 4 вид включає в себе повне злиття і передбачає цілковиту довіру та відкритість партнерів.

Шамахи емпати та мислемовці, тому постійно зчитують емоції та поверхневі думки один одного, але мають ментальний етикет. Зокрема лізти в голову без дозволу забороняється. Є певні бар'єри доступні для близьких та родичів.

В Шеолі не існує табу на стосунки, тому молоді шамахи не ховаються, боячись публічного осуду, існують спеціальні місця для інтимних зустрічей поза домом. Також в Шеолі доволі відверта мода. Одяг легкий із прозорого шовку та тонких тканин. Шамахи обожнюють прикрашати тіла. В тому числі існують ритуальні мехенді зі стійкими фарбами. Спеціальними прикрасами (вираз усе золото Шеолу народився через багаті родовища металів та мінералів).

Зупинимося трохи на сікіш. Це вид близькості у шамахів, коли поєднується розум та дух. Поєднуються свідомості та почуття. Відчуття можуть бути аналогічними за звичайний фізичний акт, і водночас більш яскравими. Супроводжується залассям, сплеском емоцій. Задіяними можуть бути уява та спогади. Водночас шамахи можуть вловлювати почуття партнера.


7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Норд зі зрізами!

Нарешті їде до мене і з наступного тижня поїде до читачів! 🥰

Bình luận


bottom of page