top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Топ 10 найпопулярніших міфічних істот у сучасному фентезі

🐉🧚Топ 10 найпопулярніших міфічних істот у сучасному фентезі🧝🐺


Міфічні істоти допомагають авторам створювати незабутні, захоплюючі світи, куди можна бодай на кілька годин втекти від реальності, відпочити та зануритися у світ фантазій! 📚✨1. Дракони 🐉: Величні, потужні і мудрі. Дракони завжди асоціюються із силою та магією. Вони часто служать символами влади. У "Ерагоні" від Крістофера Пауліні дракони є символами величі та магії. "The Tea Dragon Society" від Kay O’Neill відкриває нам світ милих драконів і чарівного чаю. Книга «Порох із драконових кісток» – Володимира Аренєва, де героїня збуває токсичні кістки від драконів.


2. Ельфи 🧝‍♀️: Витончені і прекрасні мешканці лісів. Ельфи відомі своєю магією, артистизмом і глибокою зв'язком із природою. У Андре Нортон є трилогія "Ельфійське прокляття", де ельфи стали жорстокими володарями людей. І кожен знає ельфів із творів Толкіна.


3. Дворфи ⛏️: Майстерні ремісники та бійці. Дворфи часто виступають в якості надійних союзників або талановитих металургів. В "Норд" ми поблукаємо у світі цвергів-дворфів (помічників богів) та почуємо про їхнє жахне минуле.


4. Орки 🟢: Часто вони - антагоністи, але сучасне фентезі подає їх як народ з глибокою культурою та історією. Знову ж у Толкіна: Орки є однією з ключових істот у його епічному фентезійному універсумі.


5. Маги 🪄: Люди чи істоти, які володіють магією. Магія завжди привертала увагу завдяки її таємничості і потенціалу. Некроманти: "Sabriel" від Garth Nix: Головна героїня є некромантом, яка вміє говорити з мертвими.


6. Вампіри 🦇: Нічні мисливці з неприродною красою. Вампіри часто асоціюються з небезпекою, спокусою та вічністю. Звісно ж усі знають про "Сутінки" або чули про новинку "Жага", де вампірам відведено головну роль.


7. Вовкулаки 🐺: Звірі або люди, які можуть перетворюватися на тварин. Вони символізують вільний дух та природну силу. Різноманітні книги з вовкулаками, наприклад, серія «Знаряддя смерті» від Кассандра Клер.


8. Феї 🧚‍♀️: Маленькі істоти із величезним потенціалом магії. Феї часто асоціюються з природою, чарами та забавами. "Жорстокий принц" від Голлі Блек: Книга згадує феї, русалок, імпів, піксів та гоблінів. А події відбуваються у світі фейрі.


9. Гобліни 🟡: Хоча вони можуть бути невеличкими, гобліни завжди готові до хитрощів та пригод. "The Goblin Emperor" від Katherine Addison: Історія про молодого гобліна, який несподівано стає імператором. Кліффорд Дональд Сімак "


  


   Резервація гоблінів"


  


10. Русалки 🧜: У "A Dark and Hollow Star" від Ashley Shuttleworth русалки додають містичного відтінку до сучасного міського життя.  "Русалії" від Міли Поланської.📚 Сучасне фентезі часто грає зі стереотипами, додаючи глибину та нові виміри казковим історіям. Але названі міфічні істоти популярні, бо вони втілюють наші найбільші страхи, мрії та надії.

🔮 Яка ваша улюблена міфічна істота? Напишіть у коментарях! 🔮

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Норд зі зрізами!

Нарешті їде до мене і з наступного тижня поїде до читачів! 🥰

תגובות


bottom of page