top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

СЕЛЕСТІАЛ

СЕЛЕСТІАЛ: Дев'ять синів дракона

П'ять тисячоліть тривав священний сон. П'ять шен ніхто не бачив драконів. Врешті люди перестали їм молитися й зруйнували давні храми, а єдиним спадкоємцем лонг стали вважати імператора. Та, було обіцяно, що в рік дракона, коли зійдуть три сонця -  прокинеться давній ворог. Імперія Кур, імперія чудовиськ повстане з руїн, і тоді забуті боги повернуться до Піднебесної, щоб врятувати світ.

_______________________

В час Дракона шестеро воїнів увійшли до Мінтану. Попереду рішуче крокував молодик в шовковому халаті-цзіфу з чорними зміями на комірі, а за ним обеззброєнні воїни в золотих лускатих  обладунках. 

Десятиліттями рід Лун терпів утиски й цькування від господарів. Володарі Піднебесної змінювалися, а кожному Лун неминуче потрапляв у немилість. Імператор Тан став першим, хто звернув увагу на пригноблених васалів, і всупереч наполегливим порадами двору, наказав покликати молодого князя в Гугун — Заборонене місто.

Придворні з'юрмилися в коридорах і галереях, проводжали сивочолого молодика допитливими поглядами. 

— Подейкують, що Лун, колись правили Піднебесною, проте занепали й нині животіють десь у задрипаній провінції.

— Так-так, я теж таке чула. Лун живуть у злиднях, туляться у крихітному родовому маєтку. Ані земель, ані васалів, ані тисячі мечів у них немає. Що володарю могло знадобитися від такого волоцюги?

— Вони прокляті й були вигнані от світлого образу покійного Сина неба! Що ця погань робить у палаці? — забубонів старий даос, він пильно стежив за гостями, з побожним острахом осяяв себе захисним жестом і зашепотів молитви.

— Погляньте яке у нього волосся! Він ще молодий, а волосся сиве, що у старця Вана!

— Ти подивися які в нього його очі! Вони ж золоті й палають, немов два яхонти. Це не очі чоловіка. Не очі смертного. 

__________

Проєкт в роботі, перші розділи як завжди доступні на www.ayaneia.com


3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page