top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

САМОПОЗИЧАННЯ

САМОПОЗИЧАННЯ
_________

Для розвитку ідеї потрібен час, тому один із методів написання, що подобається мені - використовувати старі ідеї як підгрунтя для нової книги.

Це сталося із Крилами Остари, коли я розпатрала дуже давній свій твір і перебрала його як пазли для книги.

Уламки світів - це мала бути книга про темничий та темний світ, населений чудовиськами, де люди - лише випадкові гості (буквально, вони випадково вдерлися сюди). Пітьма - там як сезон -- раз в рік у конкретний час вона падає на світ і з цим просто треба жити. А стримують усяких химер, що рвуттся із іншого виміру -- загадкові чорні вежі.

Там було дві основні цивілізації - під землею в Шеолі (Шанідар) повелівали дуаліни (аналог шамахів) - розвинута цивілізація схожа на міфічних демонів з рогами і т.і. Жорстокі, могутні та зловісні. Вони королі чудовиськ і тому володарі всього світу.

А ще був літаючий в атмосфері острів Раут, де живуть ондіни (аналог елінів) вони мають крила та схожі на янголів. За морем живуть не менш розвинуті ДамаруШі. Про яких мало що лишилося на згадку.

Шеольці колись захопили світ, але новий володар Кейробірон вбив батька та уклав мир. Хоча сам виявився не значно кращим за попередника, спотворений вихованням, його душу порятувала дівчинка - ондіна, що зберегла в ньому кращі якості.

Все наче нічого в житті володаря Шанідару, допоки не повертається його брат Ноусфер (Новес) - справжній володар Шеолу. Та розкриває найжахливіший гріх Кейробірона, забираючи його зір та трон у покарання.

Чорні вежі поволі ламаються і Пітьма сходить все частіше, а з темного світла рвуться тіньовики та химери. І з цим також треба щось терміново робити.

_______

Хто вже читав Крила Остари в електронці можете побачити скільки елементів "запозичено" з Уламків світів.

Отже що відбулося? Уламки світів припинили своє існування як окремий твір - водночас увійшли в Крила сформувавши частково архітектуру світу. Увійшли ключові ідеї про Велику ніч як сезон, про Пітьму населену химерами, про Шеол та різний розвиток цивілізацій, про демонів та янголів іншими очима. Про катаклізм, що навис над світом.

_________

Так-так, то сцена з Ерго Проксі 😌 аніме - шедевр, тоді він мене надихав.

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Норд зі зрізами!

Нарешті їде до мене і з наступного тижня поїде до читачів! 🥰

Comments


bottom of page