top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Робо-автор2023 January 13 by Jeff Bullas

Робо-автори: майбутнє письма в епоху штучного інтелекту

Джефф Буллас


Штучний інтелект протягом тривалого часу обіцяв змінити усяку галузь, яка базується на знаннях і покладається на дані та інформацію.


Open AI був заснований у 2015 році Ілоном Маском, і очікується, що його вартість буде оцінена в 29 мільярдів доларів під час наступного раунду фінансування.


29 листопада 2022 року було випущено найновіший технологічний інструмент Open AI, ChatGPT.  Лише за тиждень на платформі зареєструвалося мільйон користувачів.


Автор статті використовував ChatGPT, щоб створити 90% публікації в блозі із заголовком «Отримайте гроші, щоб робити те, що вам подобається: 10 найприбутковіших онлайн-побічних занять для пристрасних підприємців».

Все, що він зробив, це написав творчий вступ і впорядкував висновок. Він опублікував її цього тижня, і це його найефективніша стаття за останній місяць із тисячами переглядів.


Штучний інтелект (ШІ) — це здатність комп’ютера або машини імітувати когнітивні функції людини, такі як навчання, вирішення проблем і прийняття рішень. У видавничій галузі штучний інтелект має потенціал революціонізувати спосіб написання, редагування, продажу та навіть читання книг.


Одним із найбільш значущих способів руйнування видавничої галузі ШІ є створення «робо-авторів».


Що таке «робо-автори»? Це програми для написання на базі штучного інтелекту, які можуть створювати письмовий вміст набагато швидше та з меншою кількістю помилок, ніж людина.


Хоча робо-автори наразі обмежені створенням досить простого контенту, наприклад статей новин або повідомлень у соціальних мережах, немає жодних підстав вважати, що вони з часом не зможуть писати складніші твори, такі як романи та науково-популярні книги .


Це може призвести до зниження попиту на людей-письменників. Однак це також може призвести до зростання попиту на людей-письменників, які можуть створювати більш якісний, більш креативний контент, який поки що не в змозі створювати програми ШІ.


Як ШІ завадить процесу редагування?

ШІ також порушить процес редагування у видавничій галузі. із розвитком інструментів редагування на основі штучного інтелекту можливо, що значна частина цієї роботи буде автоматизована. Ці інструменти можуть аналізувати текст і пропонувати зміни для покращення граматики, ясності та стилю.


Хоча люди-редактори все ще будуть потрібні для більш складних завдань, таких як концептуальне редагування та перевірка фактів, використання штучного інтелекту в процесі редагування може призвести до зменшення кількості завдань редагування.


ШІ також змінить спосіб продажу та продажу книг. Зі збільшенням використання великих даних і машинного навчання алгоритми ШІ зможуть аналізувати поведінку споживачів і рекомендувати книги людям на основі їхньої історії читання та вподобань. Це може призвести до більш персоналізованого досвіду читання, але також може призвести до посилення певних тем.


Нарешті, ШІ, швидше за все, змінить те, як ми читаємо книги. Електронні пристрої для читання та інші цифрові пристрої вже змінили спосіб споживання письмового контенту, і використання штучного інтелекту в цих пристроях сприятиме цій трансформації ще далі.


Наприклад, пристрої для електронного читання на основі штучного інтелекту можуть дозволити читачам налаштовувати шрифт, макет і швидкість читання своїх книг або навіть забезпечувати переклади в реальному часі для читачів, які не розмовляють мовою книги.


Використання штучного інтелекту у видавничій галузі принесе як нові можливості, так і нові виклики. А потенційно може підвищити ефективність і знизити витрати.


Що таке ChatGPT?

GPT розшифровується як «генеративний попередній тренувальний трансформатор». Це тип мовної моделі, яка використовує трансформаторну нейронну мережеву архітектуру для створення тексту, схожого на людину.


ChatGPT — це варіант GPT, спеціально розроблений для генерування тексту в розмовному стилі, наприклад, у чат-боті. Chat GPT можна використовувати для генерування відповідей на введення користувачами в режимі реального часу, що дозволяє підтримувати природні розмови з користувачами.


Навіщо використовувати ChatGPT?


Chat GPT можна використовувати для створення відповідей на введення користувачами в режимі реального часу, дозволяючи йому підтримувати звичайні розмови з користувачами.


Це може бути корисно для створення чат-ботів, які можуть допомагати користувачам у таких завданнях, як відповіді на запитання, бронювання або надання підтримки клієнтів.


Щоб створити розмовний текст: Chat GPT можна використовувати для створення тексту в розмовному стилі, який може бути корисним для створення діалогу для вигаданих персонажів в історії чи сценарії або для створення відповідей на введення користувача в чат-боті чи іншій розмовній програмі.


Щоб покращити системи обробки природної мови (NLP): Chat GPT можна використовувати для попереднього навчання моделей NLP, що може покращити ефективність цих моделей у таких завданнях, як переклад мови, резюмування та класифікація тексту.


Щоб покращити генерацію мови: Chat GPT можна використовувати для генерації високоякісного тексту, схожого на людину, який може бути корисним для таких завдань, як генерація описів для продуктів чи послуг або генерування відповідей на введення користувачами в чат-боті чи іншій розмовній програмі.


Є 2 основні сторони написання: творче письмо та факти та цифри. ChatGPT як ресурс для пошуку фактів і цифр для написання статей - це новий ефективний інструмент.

Робо автор генерує технічний сирий текст, щоб автор лблина доробив його креативніше, поишвидшуючи роботу вдвічі чи втричі. Також такі програмки можуть допомогти зібрати та систематизувати факти необхідні для написання наукових робіт.


Майбутнє буремне, цікаве та неспинне.

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page