top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Про творчість

Привіт, любі! Вирішила провести невелику ревізію.


Знаєте, у мене в житті було, та й лишається, лише 2 великі мрії 🤔 Тобто, це такі мрії, які змушують мене прокидається вранці - пити каву, думати й дихати. Вони мій резон детра (причина життя). Моя скеля. Творчість одна з цих мрій.


Зараз творчість - це мій важливий антистрес. Якір, що не дає втопитися у відчаї, люті та жалю... Мій грааль. Мій слід у ваших душах.


Я люблю писати про перемогу добра над злом, про велике кохання, про вибір і ціну вчинків. І я вірю, що добро завжди перемагає. Бо творіння завжди перемагає ) Можливо, не одразу, але Сонце завжди сходить і світанок - розвіює пітьму. Завжди. Тисячами років.


Я люблю копирсатися в міфах та казках, бо вважаю їх найдавнішими архетипами єдиного інформаційного простору 👀


Мені подобаються чари, тому я вивчала символізм та окультизм. Я знаю, що десь в світі існувала "золота казка", проте людство давно втратило її перший сюжет. Те, що вдалося знайти я вшиваю у свої твори. Я також завжди вшиваю філософію 👀 іноді це очевидно, в інших книгах - ні.


Проте, моя велика біда - я пишу декілька книг одночасно 😅 не бийте! Я не вмію інакше працювати 👀 А надихаєте мене на працю - ви читачі ❤️


Мої книги друковані і електронні на Google play, Аркуш. На сайті ayaneia.com є аудіоверсії всього дописаного - недописаного.


Дякую, що разом 🙏0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page