top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Ноа та Ашула

– Скривдить? – Ноа гмикнув, не зводячи з наляканої альвійки погляду, наблизився, став поруч. Повільно, щоб не злякати, притисся щокою до її щоки, неквапно торкнувся вустами холодного чола. Шкіру в тому місці защипало, мов би губи Ноа били легким статичним струмом. У цю ж мить все змінилося: центр тяжіння змістився, Земля втратила орбіту. Страх, біль, відчай – щезли, натомість хвиля ейфорії вогнем розплескалася в грудях. Голова запаморочилась, як буває після чарки міцного солодкого вина. На душі стало легко-легко. Невагомо. Лагідне тепло Ноа загортало її тіло в ніжний кокон. Усю сутність полонило це солодке, нестерпне тепло. Шкіру вкривали приємні сирітки, і млосне тріпотіння наростало в животі. Вона чула голос Ноа, щирі й ніжні слова у своїх думках і це не було боляче чи бридко. Ні, їй хотілося розкритися йому назустріч, оголити власні почуття, пригорнутися міцніше, щоб між ними не лишилося жодної перепони. Раптом їй захотілося більшого, значно більшого за цілунок у чоло та щоку. Щойно вона потягнулася до його губ, Ноа завбачливо відхилився, перервавши контакт.


– Ніхто не скривдить тебе, ніше, обіцяю, – прошепотів, судомно дихаючи.


Ашула розгублено притисла пальці до почервонілої щоки. Лівицею зіжмакала подерту курту. Серце гупало десь у горлі, бажання надто повільно застигало в животі. Окрилення й натхнення, що, »


«бувало, народжувалися в ній від чарів крові, зараз сповнили всю сутність. Живе тепло та сила, чужа життєва сила, заповнили її від маківки до п’ят. Ніби щойно вона торкнулася чогось потойбічного. І не просто торкнулася – воно проникло в неї так глибоко,  як ніколи не проникали пазури ненаситних заборонених чарів. І воно не брало з неї енергію, а віддавало натомість, сповнивши як чашу.


– Що-що це було…


– Просто поцілунок, – побачивши її широко розчахнуті очі, шамах зареготав. – Не дивуйся так, ніше. На щось більше в нас немає часу. 


– Хочеш сказати, так шамахи цілуються? – Ашулі згадалося, як часто він цілував її в щоку чи чоло, хоча тоді відчуття були незрівнянно слабшими. Ноа кивнув, хитро примруживши золоті очі.


– Сподобалося? – схилився і прошепотів на вухо. – Обіцяю, коли виберемося звідси, покажу тобі щось значно цікавіше.


Ашула вкрилася червоними плямами до самих вух. Ноа задоволено спостерігав за її реакцією.4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page