top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

ЛЕТТІ ҐВІНҐІЛЛ. ЄВА СОЛЬСЬКАЛЕТТІ ҐВІНҐІЛЛ. ЄВА СОЛЬСЬКА.

Жанр: фентезі.

Вік: янгедалт, дитяча.

Від українського автора. Є в паперовому та ел.форматах.

Перша книга серії про Летті Ґвінґілл. Пані Марія знайшла Летті 15 років тому в дорогому кошику під білою ліщиною. З тих пір вдова виховує дівчинку в містечку з найдовшою назвою в Уельсі. Летті звичайна школярка, тиха та миролюбна має вічний клопіт з однокласниками, що здебільшого сприймають її вельми ворожо.

Якось тікаючи від булерів Летті відкриває в собі нові здібності: бігти з надзвичайною швидкістю, а ще вона розуміє мову дерев 👀

Біла ліщина непрозоро натякає Летті, що дівчинка вона незвичайна і що загалом родом не з цього світу.

З тих пір в її життя приходить магія та сни про друїдів. А ще перша справжня подруга та перше кохання.

Книга дуже приємна і читається легко, вражають розкішні описи природи та атмосфера магії у снах Летті. Це лише початок серії, тому відповіді на питання Хто ж така Летті ми тут не знайдемо. Водночас дуже сподобалися шкільні дні Летті, вірші, описи часів війни римлян за Мон. Мова автора приємна та образна, дозволяє непогано уявити світ в якому живе Летті. Хто каже, що в нас немає якісного фентезі - люто раджу почитати!

Паперова книга зручного формату, обкладинка приємні з рельєфом, надрукована на екологічному цупкенькому папері від українських виробників. Ілюстрацій немає проте є оздоблення та приємний розмір шрифту.

Книга зі "смаком" лісу, солі та чарів. Легкою шкільною атмосферою та феями.4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page