top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

КНИГИ ЯКІ Я ВБИЛА

_______

Новенька рубрика, яка буде час від часу з'являтися тут та на інших платформах 👐

Пишу я з років 4-5 і довгий час писала в стіл. На балконі в мене є величезна коробка зі списаними зошитами, і деякі з них це багатотомники. Сумніваюся, що колись ці книги побачать світ 😅 але всі вони стають фундаментом на якому народжуються книги, які публікуються зараз та читаються 😌

Письменництво вимагає часу та зусиль, щоб розвинутися. Багато років у автора йде на те, щоб "виписатися" та мати власний стиль, упізнаваний читачами.

Найперший мій твір намаляканий в чорному зошиті був казкою про мінотавра, після нього історія від імені котика, що загубився, написана під враженнями від канікул. А далі пішла фантастика 😅 ціла серія про інші види, що воювали між собою. Не впевнена що саме той світ став донором котроїсь з книг, але все попереду 😌

Найкраще я пам'ятаю серію яку назвала Давні. Та вже набирала на клавіатурі. Світ, де чари було явищем таким звичним, що різні види практикував ледь не кожен. Могутній артефакт Сфера наглядала за порядком, але як завжди з'явився той, кому стало замало влади. Гадаю найчастіше саме цю книгу ви зустрічаєте в моїх роботах. Героїв, магію, артефакти - а також ментальні близькі стосунки та ментальний зв'язок (він емігрував у Крила Остари 😅).

Давні ніколи не побачать світ, ніколи не публікувався навіть в мережі, адже рівень майстерності мене як підлітка це абсолютно інший всесвіт 👀 але ви зустрічаєте його в світі Остари та цілком можливо зустрінете ще на сторінках інших робіт.

Якщо вам цікаво почитати про інші книги, які я вбила - лишайте мені сердечко та + в коментарях 🌝

Фото з презентації Крил Остари 🥰♥️

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page