top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

ЗИМОВІ ЗАРУЧИНИ. КНИГА 1.


Це світ, що народився після смерті світу. (Підозрюю, що Земля розлетілася на друзки, але хтось ці друзки склав до купки). Світ, що поділений на Ковчеги - пливучі в порожнечі острови - міста, під управлінням таємничих богів-духів. Люди тут володіють ментальними здібностями на межі з чарами. Всі вони народилися від духів-богів, але не всі успадкували надздібності.


Офелія - мовчазна, сором'язлива, незграбна і не впевнена в собі дівчина, що одночасно володіє рідкісним даром - подорожувати крізь дзеркала (а ще читати історію предмета, торкнувшись до нього), дізнається, що вона заручена! І не просто заручена, а з чужинцем з іншого ковчегу! Нечувано! Вона вже відмовила кільком кузенам (а на їх ковчезі всі мешканці поєднані родинними зв'язками), тому цей шлюб - її останній шанс послугувати родині, до того ж до шлюбу її штовхнули матріархи, тобто відмовитися вона права не має.


Заручена вона за Торном, аристократом із далекого, дуже далекого ковчега Полюс. (Дивного, крижаного, абсолютно чужого). Вона має покинути родину, звичну роботу в музеї та справу читача (предметів) і відправитися у невідомість з похмурим, мовчазним і грубим нареченим.


На Полюсі їй анітрохи не зраділи, наречений Торн нічого не пояснюючи приховує їх заручини, адже як виявляється в нього є вороги. Вороги, що дуже прагнуть нашкодити родині Торна і його неочікуваній фіансе.


Офелія має забути про все до чого звикла і прилаштуватися під суворі умови нового світу 🤔 а і ще не вмерти, звісно... Та чи їй це вдасться? Чому всі ненавидять Торна, якими силами володіє родина її нареченого та чому для зимових заручин обрали саме її? 👀


***

Серця цих людей суворіші за світ в якому вони живуть. Майже одразу я пригадала суворого містера Дарсі та "читаючу" Лізі з Гордості та Упередження.


Зимові заручини - це фентезі в обрамленні гламуру й інтриг вищого світу. Аристократія і слуги. Тут всі, кого зустріне Офелія - бажають їй зла. А ще це незвична магія, грецька міфологія і, скоріш за все, постапокаліпсис 🤔. Ілюзії, міражі, живі речі, дирижаблі, таємничі духи ковчегів, наділені парапсихологічними здібностями люди - додають книзі незвичної атмосфери.


3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Норд зі зрізами!

Нарешті їде до мене і з наступного тижня поїде до читачів! 🥰

Comments


bottom of page