top of page

Вітаю!

Це блог сайту Айї Неї, де можна прочитати про творчі новини, а також цікаві статті присвячені міфології та фентезі.

Дракони в фентезі

ДРАКОНИ В ФЕНТЕЗІ (Посібник наглядача за драконами Шов Мккензі)

🐉Дракони це найбільш досконалі створіння Всесвіту. І сьогодні ми  поговоримо з вами про Справжніх драконів. Існує кілька видів цих дивовижних істот Західні дракони, Східні дракони, Південні дракони. 

🐉Вони дихають вогнем та мають певну манію до золота та мінералів, особливо в періоди розмноження.

🐉Дорослий дракон досягає в довжину 8-12 метрів, не рахуючи хвоста. Хвіст сам може розтягуватися на дві треті довжини. Здоровий дракон складається з м'яз та важить близько 2-3 тони. Так, хоча вони здаються велетами, насправді дракони доволі легкі на свій зріст, завдяки порожнинам в кістках та повітряним мішечкам, що заповнені спеціальним газом, легшим за повітря, що допомагають їм триматися в небі.

🐉Точно як людські відбитки пальців, кожен дракон має унікальні риси морди, луску чи пір'ячко на шиї, що може бути родинною рисою. Західні дракони можуть бути як гладкошкірими, так і лускатими. Гладкошкірі дракони можуть легко отримати опіки тому не водяться в тропічних та пустельних регіонах.

🐉Лускаті дракони мають широку варіацію кольорів. Та найчастіше зустрічаються червоні, блакитні, зелені, а також благородних металевих відтінків. Білі дракони дуже рідкісні. Забарвлення луски відіграє харчування дракона. 

🐉Великі, перетинчасті крила -- певно найвпізнаваніша риса західних драконів. Схожі на кажанячі вони достатньо міцні, щоб тримати дракона в повітрі. Водночас крила найбільш травматична частина дракона. Вчені стверджують, що давні мисливці на драконів спромогалися долати цих створінь виключно коли травмували їхні крила.10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Норд зі зрізами!

Нарешті їде до мене і з наступного тижня поїде до читачів! 🥰

Comentários


bottom of page