top of page

Дракони в фентезі

ДРАКОНИ В ФЕНТЕЗІ (Посібник наглядача за драконами Шов Мккензі)

🐉Дракони це найбільш досконалі створіння Всесвіту. І сьогодні ми  поговоримо з вами про Справжніх драконів. Існує кілька видів цих дивовижних істот Західні дракони, Східні дракони, Південні дракони. 

🐉Вони дихають вогнем та мають певну манію до золота та мінералів, особливо в періоди розмноження.

🐉Дорослий дракон досягає в довжину 8-12 метрів, не рахуючи хвоста. Хвіст сам може розтягуватися на дві треті довжини. Здоровий дракон складається з м'яз та важить близько 2-3 тони. Так, хоча вони здаються велетами, насправді дракони доволі легкі на свій зріст, завдяки порожнинам в кістках та повітряним мішечкам, що заповнені спеціальним газом, легшим за повітря, що допомагають їм триматися в небі.

🐉Точно як людські відбитки пальців, кожен дракон має унікальні риси морди, луску чи пір'ячко на шиї, що може бути родинною рисою. Західні дракони можуть бути як гладкошкірими, так і лускатими. Гладкошкірі дракони можуть легко отримати опіки тому не водяться в тропічних та пустельних регіонах.

🐉Лускаті дракони мають широку варіацію кольорів. Та найчастіше зустрічаються червоні, блакитні, зелені, а також благородних металевих відтінків. Білі дракони дуже рідкісні. Забарвлення луски відіграє харчування дракона. 

🐉Великі, перетинчасті крила -- певно найвпізнаваніша риса західних драконів. Схожі на кажанячі вони достатньо міцні, щоб тримати дракона в повітрі. Водночас крила найбільш травматична частина дракона. Вчені стверджують, що давні мисливці на драконів спромогалися долати цих створінь виключно коли травмували їхні крила.

#дракон #фентезі #фентезі_герої #бестіарій #dragon0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page