top of page

Галлант


Галлант - В. Шваб

___________

Ця книга готується до друку у видавництва Неба і був цілий маленький скандал через її обкладинку 👀

Хоча ми вже обговорили книжечку на етері, я лишу ще допис з описом та моїми враженнями 👐

Олівія сирота. Все, що лишилося їй від матері - старий щоденник з дуже дивними, навіть навіженими записами. Де мама розповідає про народження Олівії, смерть батька та свої страшні видіння. І просить доньку триматися якнайдалі від Галланту.

А ще Олівія може бачити мерців - гулів. З самого дитинства вони переслідують її але шкоди не чинять.

Дівчинка не розраховує на якесь пристойне життя, адже вона німа, позаяк її час покидати сиротинець стрімко наближається. Та несподівано Олівія отримує лист від дядька, що запрошує її повернутися в... Галлант, звідки втікла мати Олівії. Це шанс нарешті отримати родину про яку дівчинка мріяла усе життя та дізнатися що ж сталося з її батьками.

___________

Книга сподобалась гнітючою таємничою атмосферою. Автор майстерно нагнітає нам відчуття неминучості та чогось зловісного, що чекає усюди. Сподобалась сама Олівія, що вперто шукає істину але допускається помилок, як звичайна чотирнадцятирічна дитина.

Галлант твір невеличкий, усю книгу ми досліджуємо минуле Олівії та з'ясовуємо що ж не так з її родиною і що знаходиться за стіною. Трішки розчарувало закінчення 🤔 та це особистий смак. Хоча воно цілком логічне... Та неминуче. Хотілося б, щоб дар Олівії знайшов своє призначення за стіною 🤔

Якщо вам подобається тема haunted house то обов'язково зверніть увагу на цю книжечку! Я точно дочекаюся перекладу, щоб прочитати її ще раз з олівчиком.

#букстаграм_ua #букстаграм #книгоманія #книжковіновинки

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page