top of page

КНИЖКОВА ПОЛИЧКА

 

 

 

Тут є що почитати безкоштовно, або завантажити для рідерів. Зверніть увагу, що деякі нові твори доступні лише зареєстрованим читачам та підписникам. 

Подвійник
Подвійник

 

Якщо  зустрінеш свого подвійника — маєш померти...
В цьому світі ви не можете існувати одночасно.

Тої незвичної ночі, Катя зустріла свого подвійника, дівчину схожу на неї наче клон. Вона переконалась, що в деякі міські легенди варто вірити.

 

амнезія
Амнезія

 

Людство втратило пам'ять. Що це? Кара небесна? Невдалий експеримент? Чи, може, передвісник змін, які очікують на світ?
 

Звиродніння
Звиродніння

Рік 2012. Останній день на Землі. Останній день для Павла, що блукає зруйнованим містом.
Хоча хлопець, втративши рідних, шукає смерті -- ця зустріч змінить майбутнє звироднілого світу. 

 

Нетжеру
Нетжеру: Гріхи Богів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Все почалося з єгипетської царівни. Неферрен покохала демона й народила від нього сина, за це її рід та весь її народ — був проклятий богами. В нечистої забрали ім'я, а сина віддали Дуат — Потойбічному світу. Ой ні… зачекайте! Цю нісенітницю вигадали жерці. Вони радо дурять наївних вірян. Зараз я розповім вам правдиву історію. Хоча ні, розповім лише за однієї умови….
***
Хто винен, якщо весь світ руйнується? Хіба здатна одна людина протистояти страшній волі давніх богів? Чи владна любов здолати первинне зло? 

 

Гріхи богів: коли одна помилка може вартувати життя всього світу.

Царство Сонця та Сахари. Царство Вічної ріки, чиї блакитні води омивають плодовиту Чорну землю. Перші фараони, що створили найвеличнішу імперію усіх часів. Криваві протистояння жрецтва. Та неймовірне кохання, що владне подолати всі перепони! 

Нетжеру! Їх історія живе в нас віками!

Діти Дану
Діти Дану: Втрачені Світи

 

Таємничі песиголовці коло пустелі. Ворожі літаки в червоних небесах. В колоніях зникають діти. То що ж насправді приховує уряд Фарсіди від своїх громадян? Та, чи скінчилося давнішнє протистояння Землі й Червоної планети?..

 

Мая і Раїн
Уріта
Уріта та Мор
Майя і Раїн: Проєкт Азура

 

Майя — блогер-початківець, на прохання подруги береться за статтю про новий препарат компанії "БіоІнк". "Амрітал" може стати панацеєю 21-го століття, якщо вірити заяві розробників. На презентації вона зустрічає загадкового парубка. Раїн поводиться так, наче вони знайомі, тільки Майя його не пам'ятає. Чим більше вона намагається розібратися з загадками власного минулого, тим більше провалів в пам'яті виявляється. Хто ж такий Раїн і що він приховує? Як "Амрітал" пов'язаний з монстром фармацевтичного ринку — корпорацією "Генеріс"?
***
Книга в роботі. Я буду оновлювати глави один-два рази на тиждень (Вівторок та/або Четвер). Вітаю у світі мар! 

Химерні Діти

 

Страшні часи канібалізму і голоду минули, однак, тінь пожирателя дітей все ще тяжіє над світом людей.

 

В роботі
Азура
Проект Азура: Інтродукція

B далекому 1821 під час експедиції, у крижаному лігвищі на Землі Олександра І Михаїл Лазарев знайшов рештки невідомої істоти і забрав її на велику землю. Що це за істота? Як вона потрапила до підземного храму?
Читайте "Проект Азура: Інтродукція" 

В роботі
Читати інше від Айя Нея
bottom of page